Miresevini ne Hotel Grand!
Nje hotel luksoz i pozicionuar ne hyrje te qytetit te Elbasanit, vendi ideal ku ju mund te gjeni qetesinë dhe kenaqesinë e kerkuar.
Hoteli disponon 21 dhoma dhe 2 suita, të gjitha të mobiluara me shije dhe stil te veçante.